Aktuality > Základní škola > Aktuality > Zájezd do Anglie - nové informace

Zájezd do Anglie - nové informace

začala jsem vybírat doplatek na zájezd do Anglie.

Zaplatili jste zálohu 2.000 Kč a zbývá doplatit 3. 490 Kč. Posílejte částku 3. 500 Kč,    10 Kč dětem hned vrátím.

Peníze vybírám do 15. 2. 2019.

Připomínám, že každý žák musí mít vlastní cestovní pas. Vystavení nového dokladu trvá  2 – 3 týdny. Expresní zhotovení je za vysoký příplatek, proto vyřízení neodkládejte.

Každý účastník bude mít s sebou 85 britských liber, ze kterých bude hrazeno vstupné a jízdné v Londýně. Doporučuji směnárnu na nám. Svobody ve Znojmě (u lázní). Nákup liber doporučuji neodkládat, nebývají dostupné každý den. (Kurz je cca 29 Kč za 1 GBP)

Všichni si vezmou několik drobných mincí v hodnotě 0,50, 1 nebo 2 Eura na toalety po cestě.

V autobusu bude možné zakoupit nápoje (balené minerálky, káva, čaj) za české koruny.

Základní informace:

Termín: 26. 3.2019 (odjezd dopoledne od školy) – 30. 3. 2019 (návrat kolem 22.00 h.)

Cena zájezdu zahrnuje cestovní náklady, ubytování v rodinách se snídaní, obědovým balíčkem a teplou večeří, pojištění pro cestu do zahraničí, služby průvodce.

Všechny alergie, omezení ve stravě aj. hlaste neprodleně předem.

Další dotazy zodpovím na schůzce 15. 1. 2019 v 15.30 h.

L. Teplá