Aktuality > Základní škola > Aktuality > Anglie 2019

Anglie 2019

9.4.2019

Zájezd do Anglie jsme si opravdu užili.

Během prvního dne jsme navštívili The Tower of London, prošli se po lávce se skleněnou podlahou na Tower Bridge, putovali jsme po City ke katedrále sv. Pavla, vyšlápli jsme si k observatoři v Greenwiche a stanuli na nultém poledníku.

Druhý den ráno jsme obdivovali budovy Parlamentu a Westminsterské opatství, absolvovali jsme půlhodinovou jízdu na London Eye a shlíželi na Londýn z ptačí perspektivy. Odpoledne jsme zavítali do venkovského sídla královny Alžběty II.ve Windsoru.

Třetí den jsme si prohlédli Buckinghamský palác a pak jsme zamířili do okrajové části Londýna, kde nás čekala procházka ateliéry Warner Bros. s dekoracemi a rekvizitami z natáčení filmů o mladém čaroději Harry Potterovi.

Ubytování v rodinách pro mnohé představovalo první osobní kontakt s rodilými mluvčími.

Program nabitý pamětihodnostmi, zajímavostmi a atrakcemi si můžete projí ve fotogalerii.

FotogalerieIMG_20190327_102357-01.jpeg