Aktuality > Základní škola > Aktuality > MENSA ČR POŘÁDÁ PRO ŽÁKY SOUTĚŽ LOGICKOU OLYMPIÁDU

MENSA ČR POŘÁDÁ PRO ŽÁKY SOUTĚŽ LOGICKOU OLYMPIÁDU

1.10.2014
Datum ukončení:
21.10.2014

MENSA ČR zve žáky naší školy k účasti v soutěži Logická olympiáda 2014 pořádané Mensou ČR. Tato soutěž je určena dětem a mládeži z celé České republiky. V roce 2014 proběhne již 7. ročník. Do soutěže se v roce 2013 zaregistrovalo 41 109 žáků a studentů z 1 969 škol z celé České republiky. Cílem soutěže je doplnit nabídku oborových olympiád o soutěž zaměřenou na logiku, o soutěž, která nevychází jen ze znalostí nabytých při školní docházce, ale podporuje samostatné myšlení účastníků. Daří se nám přivést děti a mládež blíže k logickým úlohám a významným úspěchem bývá i odhalování skrytých talentů, k čemuž potřebujeme i Vaši spolupráci a pokud možno zapojení celých škol plošně.

KE STAŽENÍ:

více informací - INFORMAČNÍ LETÁK KE STAŽENÍ