Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace vypisuje výběrové řízení na zahraniční jazykově-vzdělávací pobyt pro žáky a zahraniční jazykové kurzy pro učitele.

Zadávací řízení Mikulovice.rar

Publikováno 26. 6. 2015 12:13

Sportovní turnaj

Datum konání: 5. 6. 2015

Žáci naší školy soutěžili v pátek 5. 6. se žáky ZŠ Želetice v těchto disciplínách: ve fotbalu, florbalu, přehazované, odbíjené a štafetě. V celkovém hodnocení jsme zvítězili 4:5. Dívky vyhrály ve fotbalu, florbalu, přehazované, štafetě a chlapci ve štafetě. Soutěžní den potvrdil, že vybudování nového sportovního areálu prospívá radosti z pohybu a fyzickému vývoji dětí.

FOTO ZDE

Publikováno 10. 6. 2015 10:53

Dětský den

Datum konání: 4. 6. 2015

Dne 4. 6. 2015 se konal Dětský den pořádaný 9. třídou. Žáci soutěžili v různých logických a sportovních disciplínách např. malování obrázků z paměti, skákání v pytli, paintball a jiné. Děti se skvěle bavily a nejlepší byly náležitě odměněny. Tímto děkujeme rodičovskému sdružení za ceny pro děti. Dětský den si užili jak děti, tak učitelé.

FOTO ZDE

Publikováno 10. 6. 2015 9:56

Obrázky našich žáků v Domě umění

Datum konání: 22. 5. 2015 - 30. 5. 2015

Obrázky našich žáků:

Kristýny Jelínkové, Markéty Holé, Markéty Gregorové, Nikoly Stanislavové a Tomáše Mandáta

na výstavě v Domě umění ve Znojmě

k vidění do 30. 5. 2015.

Žáci 6. třídy malovali obrázky do soutěže Jak vynálezy pomáhají. Vernisáž výstavy v Domě umění na Masarykově náměstí se uskutečnila při příležitosti Muzejní noci.

Datum konání: 5. 5. 2015

Pohár rozhlasu je atletická soutěž, která je určena žákům druhého stupně základních škol. Je to soutěž, která vytváří a udržuje atletické tradice na školách a podchycuje chlapce a děvčata k pravidelnému aktivnímu sportování. Naše škola se dne 5.5.2015 na znojemském stadionu této atletické soutěže také zúčastnila, a to ve složení: Filipovszká Michaela, Gregorová Markéta, Kloudová Barbora, Kloudová Kateřina, Krupicová Adéla, Šobová Magdaléna, Šobová Terezie.
Všem děvčatům děkujeme za reprezentaci školy a za jejich sportovní výkony a p. uč. Stehlíkovi za organizaci, užitečné rady a ochotu se těchto závodů účastnit.

Společné foto naší sestavy (chybí pouze Markéta Gregorová)

KE ZHLÉDNUTÍ VIDEO ZE ŠTAFETY 4 x 60 m (2. rozběh) na youtube

Publikováno 6. 5. 2015 10:57

Velikonoční florbalový turnaj dívek

Datum konání: 21. 4. 2015

V pátek 10.4.2015 proběhl v městské sportovní hale ve Znojmě Velikonoční florbalový turnaj dívek. Naše děvčata opět zabojovala a obsadila nádherné třetí místo. Z našeho týmu byla i nejlepší střelkyně turnaje Míša Filipovszká. Všechny holky zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

Publikováno 21. 4. 2015 23:48