Aktuality > Základní škola > Aktivity školy > Soutěž ve zpěvu populárních písní

Soutěž ve zpěvu populárních písní

20. dubna 2009 se konala na naší škole pro 1. – 5. ročník pěvecká soutěž ve zpěvu populárních písní s doprovodem. Celkem soutěžilo 19 zpěváků. V první kategorii (1. a 2. třída) získala 1. místo žákyně 1. třídy  Magdalena Šobová s písničkou Kdybych byla vlaštovkou. 2. místo obsadila Kozdasová Lenka, žákyně 2. třídy s písní Dělání. Stejnou píseň ohodnotila porota i 3. místem a to zpěvačku z 1. třídy Kateřinu Kloudovou.

Ve druhé kategorii (3. – 5. třída) 3. místo obsadila opět píseň Dělání a to v podání Kloudové Barbory. 2. místo udělila porota hned dvěma soutěžícím Bartesové Veronice za píseň  Zavři oči,  když se červenám a Procházkové Lence s  písní  Kdybych byla vlaštovkou. 1. místo si odnesla Kudrnová Aneta s náročnou písní Most přes minulost. Porota udělila v této kategorii za bouřlivého potlesku diváků ještě jedno 1. místo a to Huňové Miroslavě za Lásku na 100 let, kterou doprovázela na klávesy Barterová Adéla a na zobcovou flétnu Vrbková Marie.