Aktuality > Základní škola > Aktivity školy > Okresní kolo Poháru rozhlasu v atletice

Okresní kolo Poháru rozhlasu v atletice

7.5.2013
Datum ukončení:
8.5.2013

Ve dnech 7.5 a 8.5.2013 reprezentovala družstva žákyň a žáků naši školu v Okresním kole Poháru rozhlasu v atletice.

Složení družstev:

žákyně - Procházková Lenka, Kaidlová Věra, Šobová Tereza, Bartesová Veronika, Kloudová Kateřina, Kloudová Barbora

žáci – Pelán Roman, Brandl Tomáš, Reinke Tomáš, Semotam Dominik, Ambrosek František, Buchtela Petr, Holeček Jakub, Doležal Filip, Raputa Pavel

Nejhodnotnějších výkonů dosáhli v běhu na 800m - Tereza Šobová (2. místo), skok vysoký, skok daleký - Jakub Holeček (10. místo, svými výkony by byl mezi ml. žáky, kam věkem patří, do 4. místa), vrch koulí 4kg - Petr Buchtela (3. místo).

Všem patří velké poděkování a pochvala za vzornou reprezentaci školy. Takřka všichni reprezentanti překonali své osobní rekordy, což svědčí o velké bojovnosti a je velkým příslibem do dalších závodů.

FOTKY Z OKRESNÍHO KOLA POHÁRU ROZHLASU V ATLETICE:  7.5. - 8.5.2013