Aktuality > Základní škola > Aktivity školy > Skupina prvního kola Coca-Cola Školského poháru

Skupina prvního kola Coca-Cola Školského poháru

3.4.2013

Dne 3. 4. 2013 za nepříliš fotbalového počasí byl sehrán turnaj prvního kola Coca-Cola Školského poháru, kam náš tým postoupil po vítězství v podzimním předkole nad ZŠ Dolní Věstonice 3:1. Skupina se hrála na umělé trávě v Jevišovicích.

Turnaje se účastnily celky ZŠ a MŠ Mikulovice, ZŠ a MŠ Tasovice, ZŠ Prosiměřice, ZŠ a MŠ Prokopa Diviše Znojmo. Skupinu vyhrála ZŠ Prosiměřice a naše škola se umístila na parádním druhém místě, když hoši prohráli pouze s vítězem.

Sestava mužstva: Reinke Tomáš, Semotam Dominik, Pelán Roman, Franc Jakub, Raputa Pavel, Lehner Michal, Ambrosek František, Buchtela Petr, Brandl Tomáš, Kvinta Martin, Binder Martin, Pokorný Lukáš.

Chlapci rozhodně svojí hrou nedělali škole ostudu, o čem svědčí druhé místo ve skupině. Proto jim právem náleží poděkování za vzornou reprezentaci školy.

FOTKY COCA-COLA ŠKOLSKÝ POHÁR (první kolo - 3.4.2013)