Aktuality > Základní škola > Aktivity školy > Pěvecká soutěž Lyra ve Vémyslicích

Pěvecká soutěž Lyra ve Vémyslicích

27.9.2013

Lyra 2013

Žáci naší školy se v letošním roce poprvé zúčastnili pěvecké soutěže Lyra ve Vémyslicích, která se konala v pátek 27. září. Naši školu reprezentovaly 3 žákyně ve dvou kategoriích. Ve II. kategorii (4. – 6. třída) soutěžily Kateřina Kloudová a Magdaléna Šobová a III. kategorii (7. – 9. třída) zastupovala Barbora Kloudová. V každé kategorii bylo vyhlášeno 5 nejlepších zpěváků. V ohromné konkurenci získala Kateřina Kloudová ve své kategorii krásné 5. místo a byla vybrána k vystoupení na večerních přehlídkách pro veřejnost. Termíny vystoupení jsou 11. 10. v 18 h kinosál v Mor. Krumlově a 18. 10. 2013 v 18 h v sokolovně ve Vémyslicích. Všem děvčatům patří dík za reprezentaci školy a gratulace ke skvělým výkonům. Zvláštním hostem byl Petr Bende, který zasedal v porotě a předal ceny vítězům. Akce byla zakončena jeho autogramiádou.

VÍCE FOTEK KE ZHLÉDNUTÍ ZDE