Aktuality > Základní škola > Aktivity školy > Prezentace středních škol - nabídky studijních a učebních oborů pro školní rok 2014/2015

Jako každý rok tak i letos se naši vycházející žáci z 9. třídy zúčastnili Prezentace středních škol - nabídky studijních a učebních oborů pro školní rok 2014/2015. Pořadatelem akce byl Úřad práce ve Znojmě, SOŠ a SOU Dvořákova 19 a střední školy okresu Znojmo. Účastníky akce byly střední školy, učiliště a vzdělávací instituce z okresu Znojmo a také z jiných okresů. Žáci zde měli možnost informovat se o vhodných studijních oborech, hovořit se zástupci jednotlivých škol a dokonce pozorovat studenty při praktickém předvádění dovedností ze svého oboru.

(pro více fotek klikni na obrázek)