Aktuality > Základní škola > Historie ZŠ > Archiv článků 2011-2014 > Hejtman v Mikulovicích

Hejtman v Mikulovicích

22.12.2011

Naší mateřské škole v Mikulovicích byla v říjnu nabídnuta účast v soutěži „ O nejkrásnější vánoční ozdobu“ . Hejtman v Mikulovicích Ve čtvrtek 22. prosince za námi do Mateřské školy v Mikulovicích přijel na návštěvu pan Michal Hašek, hejtman Jihomoravského kraje. Dozvěděl se o našem velkém úspěchu v soutěži „O nejkrásnější ozdobu“ . Přijel s úsměvem, s náručí plnou plyšáčků a dobrým srdcem. Udělal nám velkou radost a obdaroval všechny naše děti a paní učitelky milým dárečkem. Snad se u nás panu Haškovi líbilo. Svou přítomností a dárky nám pomohl navodit tu správnou atmosféru Vánoc. S přáním hezkého prožití vánočních svátků se s námi rozloučil a doufáme, že jsme se neviděli naposled.

Více fotografií - odkaz