Aktuality > Základní škola > Archiv článků > Vánoční koncert v kostele v Mikulovicích

Vánoční koncert v kostele v Mikulovicích

14.11.2011

Dne 14.12.2011 proběhl v místním kostele sv. Petra a Pavla v Mikulovicích vánoční koncert žáků naší školy. Pokud jste ho zmeškali či si chcete připomenout pěkné chvíle při něm strávené, stačí vám kliknout na níže uvedený odkaz, soubor si stáhnout a pustit si ho z pohodlí domova.

Ke stažení:

VÁNOČNÍ KONCERT V MIKULOVICÍCH (soubor ve formátu FLV, velikost 473 MB, uloženo na serveru ULOZ.TO)

SEZNAM PÍSNÍ, KTERÉ ZAZNĚLY PŘI KONCERTU (soubor JPG, velikost 122 kB)

(Pozn. - V minulém roce byl velmi malý zájem o vytvořené DVD, proto jsme letos zvolili tuto možnost stažení zdarma pro každého, kdo bude mít zájem, nevýhodou ovšem je snížená kvalita obrazu, neboť by byl soubor příliš velký ke stažení. Děkujeme za pochopení. V případě, že byste přeci jen zatoužili po originální nahrávce v původní velikosti, kontaktujte osobně p. Šobu na úřadě městyse v Mikulovicích)