Drobečková navigace

Aktuality > Kontakt

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Mikulovice
Mikulovice 134 
671 33 
email: zsmik@tiscali.cz 
IČ: 75002434 

Hlavní kontakty:

 

ředitel školy:

Ing. Ivo Bílek

 515 252 127, 728 815 495

zástupce ředitele školy:

Mgr. Dana Caklová

 515 252 127

Účetní:

Anna Kloudová

 515 252 127, 724 837 420

Školní jídelna:

Alena Roupcová

 721 132 604

Mateřská škola:

Ludmila Caklová

 602 372 507

 



Další kontakty:

 
Bílek Ivo Ing. Bilek@zsmikulovice.cz
Caklová Dana Mgr. Caklova@zsmikulovice.cz
Duma Vladimír Mgr. Duma@zsmikulovice.cz
Kraus Zdeněk Mgr. Kraus@zsmikulovice.cz
Krausová Renea Mgr. Krausova@zsmikulovice.cz
Košíčková Milena Mgr. Kosickova@zsmikulovice.cz
Poláková Vladimíra Mgr. Polakova@zsmikulovice.cz
Slatinská Ludmila Mgr. Slatinska@zsmikulovice.cz
Stehlík Viktor Mgr. Stehlik@zsmikulovice.cz
Teplá Lenka Mgr. Tepla@zsmikulovice.cz
Vlčková Jitka Mgr. Vlckova@zsmikulovice.cz
Nováková Barbora Novákova@zsmikulovice.cz
Bulínová Veronika Bulinova@zsmikulovice.cz
Stuchlíková Helena Stuchlikova@zsmikulovice.cz

 

 

Zřizovatelem školy je Městys Mikulovice, Mikulovice 1, 671 33

IČ: 00293148
tel: 515 252 129
e-mail: mestys.mikulovice.eu

 

26. 6. 2017

Tablo 9. třídy

 

Od pravěku po renesanci. Výstava prací žáků 9., 8. a 6. třídy

z projektu věnovaného dějinám umění.

videogalerie

 

12. 6. 2017

Výlet do Českého ráje

videogalerie