Aktuality > Základní škola > Aktuality > Jarní tvořivé dílny se vydařily

Jarní tvořivé dílny se vydařily

31.3.2015

Rodiče, žáci a učitelé společně přivítali jaro v Mikulovicích vytvářením tradičních velikonočních dekorací. Akce se konala 31. 3. 2015 v místním kulturním domě. Pestrá nabídka činností přilákala mnoho zájemců, kteří měli možnost zhotovit si vlastní dřevěnou klapačku, zvířátka ze sena, uplést pomlázku a vytvořit množství drobných dekorací z papíru a mechové pryže. Pracovníci DDM Znojmo obohatili nabídku o korálkování a drátkování., paní Šlapáková učila zdobit perníčky, paní Raputová  vyráběla kytičky z dýhy, paní Fousková barevné šnečky, paní Dobešová, vedoucí včelařského kroužku, učila děti tvořit svíčky z včelího vosku, paní Filová předváděla tradiční zdobení kraslic a k vidění byl i patschwork Radky Vlasákové. Občerstvení zajišťovali zástupci Sdružení rodičů paní Dvořáková a pan Saleta. Jarní náladu navodily obrázky žáků školy a příjemná hudba.