Aktuality > Základní škola > Aktuality > Pohár rozhlasu - atletická soutěž s naší účastí

Pohár rozhlasu - atletická soutěž s naší účastí

5.5.2015

Pohár rozhlasu je atletická soutěž, která je určena žákům druhého stupně základních škol. Je to soutěž, která vytváří a udržuje atletické tradice na školách a podchycuje chlapce a děvčata k pravidelnému aktivnímu sportování. Naše škola se dne 5.5.2015 na znojemském stadionu této atletické soutěže také zúčastnila, a to ve složení: Filipovszká Michaela, Gregorová Markéta, Kloudová Barbora, Kloudová Kateřina, Krupicová Adéla, Šobová Magdaléna, Šobová Terezie.
Všem děvčatům děkujeme za reprezentaci školy a za jejich sportovní výkony a p. uč. Stehlíkovi za organizaci, užitečné rady a ochotu se těchto závodů účastnit.

Společné foto naší sestavy (chybí pouze Markéta Gregorová)

KE ZHLÉDNUTÍ VIDEO ZE ŠTAFETY 4 x 60 m (2. rozběh) na youtube