Horní menu

Drobečková navigace

Aktuality > Základní škola > Aktuality > První ochutnávka fotek z Británie

První ochutnávka fotek z BritánieDatum konání:
17.10.2015

Uk, Flag, BritishNaše mise do hlavního města Británie a kouzelného kraje Jane Austenové byla úspěšná!

Projezdili jsme a prochodili Londýn křížem krážem.                                                     

Zvládli jsme nultý poledník i plachetnici Cutty Sark v Greenwichi, proběhli jsme tunelem pod řekou Temží, deštík nás provázel kolem Toweru a Tower Bridge, vyšlapali jsme 300 schodů na památník Velkého požáru, v prudkém dešti jsme kličkovali davem kolem Houses of Parliament, Big Benu a Westminsteru, prolétli jsme kolem Downing Street No 10, vyfotili se se stráží na koních, nasvačili jsme se na Trafalgarském náměstí, nahlédli do China Town a rozloučili se s Londýnem před sídlem královny v Buckinghamském paláci.                           

              Na jeden den opravdu slušný výkon!

Pobavili jsme se v muzeu věnovaném první ocelové lodi SS Great Britain v Bristolu, prošli jsme se kolem říčního přístavu, zamířili ke katedrále a k typické anglické hospůdce, díky které svět zná Robinsona Crusoa.

Poznávali jsme život ve starém Walesu ve skanzenu St Fagans a Wales, Flag, Country, Uk, United Kingdom, Britainobdivovali jsme rozsáhlý hrad v Cardiffu. Užili jsme si nákupy v proslulém obchodním domě Primark.

Obdivovali jsme Římské lázně v malebném městě Bath a svezli se lodí po řece Avon.

3 noci jsme strávili v anglických rodinách a 12 hodin jsme pilovali svou angličtinu s rodilými mluvčími v Bristol Language College.

Fotogalerie