Aktuality > Prezenční výuka od 12. dubna 2021

Prezenční výuka od 12. dubna 2021

7.4.2021

od pondělí 12. dubna se začnou v rotační formě vracet do školy žáci 1. stupně ZŠ.

V pondělí nastoupí k prezenční výuce (ve škole) žáci 1., 2. a  3. třídy.

Žáci 4. a 5. třídy budou pokračovat v distanční výuce, stejně jako i žáci 6. – 9. třídy.

V dalším týdnu od 19. do 23. dubna nastoupí k prezenční výuce žáci 4. a 5. třídy  a žáci 1., 2. a 3. třídy budou na distanční výuce.

Žáci si vezmou s sebou roušku nebo respirátor.

Školní družina bude v provozu od 6.30 do 16.00 hodin.

Školní jídelna je také v provozu a vedoucí školního stravování žádá všechny zájemce o obědy, aby se včas nahlásili. Žáci na distanční výuce si mohou i nadále odebírat obědy do jídlonosičů.

Ve škole se budou žáci   2x týdně  testovat  neinvazivními antigenními testy. Testovat se bude pravidelně v pondělí a ve čtvrtek před zahájením výuky výhradně ve škole. Testy mají povahu tzv. samotestů, to znamená, že si test provádí sám žák pod dohledem zaměstnance školy. U mladších žáků 1. stupně bude možná účast zákonného zástupce.

Účast na testování bude podmínkou přítomnosti žáka na prezenční výuce ve škole.

Testovat se nemusí děti, které onemocnění COVID-19 již prodělaly a od této doby neuplynulo více než 90 dní. Je to ovšem nutné prokázat (např. potvrzením od lékaře, zprávou z laboratoře v listinné či elektronické podobě).