Aktuality > Základní škola > Aktivity školy > FELIX FUTURUM

FELIX FUTURUM

25.11.2013

Druhý ročník kreativní soutěže Felix Futurum se odehrál v pondělí 25. listopadu v SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, Přímětická. Soutěž s příznačným názvem, jenž vychází z latiny a znamená šťastnou budoucnost, byla tentokrát na téma „Jak si představuji ideální střední školu“. Podmínkou pro postup do finálového kola bylo zpracování písemného projektu. Družstvo ve složení Lenka Procházková, Miroslava Huňová, Josef Bulín, Terezie Šobová a Kateřina Kloudová předvedlo svoji originální a přesvědčivou prezentaci před diváky a porotou ve které zasedal např. místostarosta Znojma Jan Grois, ředitel Znojemské besedy Dušan Varga a zástupci pořádající školy. Naše škola v konkurenci dalších šesti základních škol Znojemska získala 3. místo. V současné době, kdy je zapotřebí umět své schopnosti a dovednosti řádně prodat, žáci dokázali, že se v životě neztratí.

FOTKY ZE SOUTĚŽE

VIDEO ZE SOUTĚŽE

PREZENTACE - IDEÁLNÍ STŘEDNÍ ŠKOLA (6,3 MB, formát PDF)

DIPLOM ZA TŘETÍ MÍSTO V SOUTĚŽI (107 kB, formát JPG)