Aktuality > Základní škola > Aktivity školy > Znojemský slavíček

16.4.2013
Datum ukončení:
17.4.2013

Dne 16.4.2013 proběhla ve Znojemské Besedě tradiční pěvecká soutěž "Znojemský Slavíček". Ve III.. kategorii této soutěže naši školu reprezentovaly dívky Kateřina Kloudová a Magdaléna Šobová, obě žákyně 5. třídy. Stejně jako každý rok, tak i letos, byl počet soutěžících opravdu hojný, takže v konkurenci 39 dětí, nebylo snadné postoupit. Všechny děti zpívaly opravdu krásně a čtyřčlenná porota, složená z odborníků, neměla lehký úkol. Nakonec však vybrala z této kategorie 6 postupujících, kteří se potkají ještě ve finálovém kole ve znojemském divadle 18.5.2013. Jednou z nich byla i Magdaléna Šobová.

Další den 17.4.2013 nás v této soutěži, a to ve II. a IV. kategorii, zastupovaly Adéla Šlapáková, Aneta Kudrnová a Barbora Kloudová. Všem jmenovaným děkujeme též za účast školy a Anetě budeme držet palce ve finálovém kole v divadle.

FOTKY ZE SOUTĚŽE ZNOJEMSKÝ SLAVÍČEK 16.4.2013 - III. kategorie

VIDEO ZE SOUTĚŽE ZNOJEMSKÝ SLAVÍČEK 16.4.2013 - III. kategorie (Kateřina Kloudová)

VIDEO ZE SOUTĚŽE ZNOJEMSKÝ SLAVÍČEK 16.4.2013 - III. kategorie (Magdalena Šobová)