Horní menu

Drobečková navigace

Aktuality > Základní škola > Historie ZŠ > Archiv článků 2011-2014 > 3. místo v celostátní výtvarné soutěži

3. místo v celostátní výtvarné soutěžiDatum konání:
10.12.2012

Naše škola se přihlásila do výtvarné soutěže s názvem „Namaluj obrázek pro nástěnný kalendář“, kterou vyhlásilo Producentské centrum PROFIL Mariánské Lázně, s.r.o. ve spolupráci se společností Severočeské doly, a. s.. Soutěžili jsme v kategorii pro kolektivy a odeslali 12 obrázků, listů kalendáře, ve velikosti A2, kde každý obsahoval obrázek ztvárňující daný měsíc. Jako kolektiv jsme získali 3. místo, což znamená výhru 5 000,- Kč pro školu. Nejhezčí z 12 obrázků, měsíc říjen, byl umístěn v kalendáři, který bude zdobit ordinace dětských lékařů a dětská oddělení nemocnic. Autorkou vítězného obrázku je Adéla Cahová z 5. třídy. Na vyhodnocení jsme jeli až do Ostravy do Základní školy Karla Pokorného, která je zaměřena na výtvarnou výchovu. Cenu Adélce předal senátor Jaroslav Palas a starosta Ostravy - Poruby Lumír Palyza.
 

FOTKY Z PŘEDÁVÁNÍ CEN

VÍTĚZNÝ OBRÁZEK KE STAŽENÍ