Aktuality > Základní škola > Aktivity školy > Pěvecká soutěž Slavíček

Pěvecká soutěž Slavíček

11.2.2013

Dne 11. února se na naší škole uskutečnila soutěž ve zpěvu lidových písní „Mikulovický Slavíček“. Soutěže se zúčastnili i nejmenší odvážlivci z mateřské školy. V 1. kategorii mateřská škola spolu s 1. třídou a odvedli opravdu dobré výkony. Nakonec však naše tříčlenná porota: p. uč. Košíčková, p. řed. Bílek a p. uč. Příhoda rozhodla, že se na prvních třech místech umístí tito žáci: Fruhwirtová Petra, Paulech Tomáš a Raputová Natálie. Druhou kategorii tvořili žáci 2. a 3. třídy. Na 1. místě se umístila Kudrnová Lucie, 2. místo obsadila Bindrová Aneta, která zazpívala spolu s Raputovou Natálií z 1. třídy. Porota to měla velmi těžké, proto 2. Místo udělila i Haně Bulínové. 3. příčka patřila Janu Novotnému, který také podal úžasný výkon stejně, jako ostatní zpěváci. Třetí kategorii tvořili žáci 4. a 5. třídy. Zde zvítězila Vlaďka Alexová, ale bylo to úplně těsné, protože i její soupeři podali skvělý výkon. 2. místo obsadila Stanislavová Nikol a o 3. místo se dělily Vlčková Markéta a Dobešová Kateřina. V poslední kategorii zazpívaly žačky 6. - 8. třídy. Po dlouhém rozhodování se porota rozhodla umístit na 1. místo Magdalénu Šobovou a Kateřinu Kloudovou. Další místo patřilo Adéle Cahové a na 3. místě se umístila Adéla Krupicová. Všichni žáci podávali skvělé výkony, ale zvítězit může jen ten nejlepší.

M. Huňová, L. Procházková

VÝSLEDKY PĚVECKÉ SOUTĚŽE SLAVÍČEK - 11. 2. 2014